utorok 14. februára 2012

TV

Iveta Malachovská si na seba obliekla šaty Carmen (+ červený rúž), asi aby z nej bolo cítiť jej temperament. Kveta Horváthová má nový melír, pretože je to "in" a Janka Hospodárová vie úplne najlepšie ako sa usmievať s afektom. Iveta Malachovská nevie, ak sa robí cukrový sirup (trapas) ale určite vie, čo je "in". Kveta (trapas) nie je "in" lebo melír vôbec nie je "in". A Janka Hospodárová nevie, čo má povedať, tak sa len afektovane usmieva do kamery.

Ivete Malachovskej sa všetci smejú za jej šaty Carmen.
Kveta súcití so psami v útulkoch.
Janka nevie nikdy nič.

Dnes je však Valentín, dnes Iveta dostala sexy prádielko a la Carmen, Kvetka Horváthová dostala retiazku so srdiečkom a Janka dostala kyticu červených ruží (počet 50). Moderátorky nikdy nedostávajú skromné darčeky. NIKDY!

Zajtra sa možno dozvieme aj od Soni (Sone?) Mullerovej nejaké trendy pikošky. Oblečené bude mať červené pančuchy, červené šaty, červené lodičky a ružový sveter. Manikúra do červena. Na pedikúre nikdy v živote nebola (šteklí ju to). Soňa je proste "in". Len ona má výsadu televíznej hlásateľky. O ostatných ženách spomenutých v tomto článku si myslí, že sú chudery, no navonok sú dobrými priateľkami. (Dobrá priateľka = latte iba s veľkou mliečnou penou a hnedým cukrom, ohováranie ostatných priateliek a všetkých tých zlých mužov, riešenie váhy - pritom latte s hnedým cukrom a určite nejaký ten koláčik) To som ešte nespomenula Paťu Jariabkovú, ktorá koláčiky najradšej pečie svojmu miláčikovi, spraví sa na plechu, nech majú potechu. Ako ma len baví premýšľať v tejto rovine.